- Սովորողների տեղափոխում. երթուղիներ, պատասխանատուներ
- Սովորողների դիմավորում
- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
- Միասնական ճաշացանկ
- Շաբաթվա նախագծեր՝Ապրիլ ամսվա նախագծեր
- Շուրջտարյա նախագիծ՝ Դասարան TV
- TV-ների դիտում, քննարկում https://tv.mskh.am
Մաթեմատիկա՝
Պարզ և բաղադրյալ խնդիրների լուծում։ Մի քանի անգամ մեծացնելուն վերաբերող խնդիրներ: Բազմապատկում: Բազմապատկման գործողությունը: Բազմապատկման տեղափոխական հատկությունը: Բաժանում: Բաժանման գործողությունը:
Ուսուցողական խաղեր՝
Այս շաբաթվա մաթեմատիկայի աշխատանքային էջերն են՝11.04.2023
Մայրենի՝
Հայոց լեզվի աշխատանքայի գիրք-տետր՝ Հայոց-լեզու։
Աշխատանքային էջ՝
Ընթերցարան– Ընթերցարան 2-րդ մաս Շաբաթվա ընթերցանության նյութ՝ Դոնալդ Բիսեթի «Մթից վախեցող ավտոբուսը»:
Մարմնակրթություն՝ Բակային խաղեր, էստաֆետաներ, խաղ-դադարներ
Ռուսերենի ուսուցիչ՝ Լուսինե Պետրոսյան
Անգլերենի ուսուցիչ՝ Հասմիկ Սարիբեկյան
Շախմատի ուսուցիչ- Առնոլդ Միքայելյան
Երաժշտության ուսուցիչ- Սեդա Թևանյան
Երկարացված օրվա կազմակերպիչ՝ Աննա Վարոսյան
Դասացուցակ՝
Երկուշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Անգլերեն
2-րդ պարապմունք — 10:10 — 10:55 Մաթեմատիկա
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Ընտրություն
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Մայրենի/ համակարգիչ
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Տեխնոլոգիա
Երեքշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Մաթեմատիկա
2-րդ պարապմունք — 10:10 — 10:55 Երգ/Սեդա
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Մայրենի
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Անգլերեն/Ռուսերեն
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Ես և շրջակա աշխարհը
Չորեքշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Մաթեմատիկա
2-րդ պարապմունք- 10:10 — 10:55 Մայրենի/ համակարգիչ
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Ընտրություն
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Տեխնոլոգիա
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Մարմնակրթություն
Հինգշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Մաթեմատիկա
2-րդ պարապմունք — 10:10 — 10:55 Ռուսերեն
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Ես և շրջակա աշխարհը
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Մայրենի/ համակարգիչ
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Մարմնակրթություն
Ուրբաթ
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Անգլերեն/ռուսերեն
2-րդ պարապմունք- 10:10 — 10:55 Մաթեմատիկա
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Մարմնակրթություն/Միլենա
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Շախմատ
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Մայրենի