- Սովորողների տեղափոխում. երթուղիներ, պատասխանատուներ
- Սովորողների դիմավորում
- Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք
- Շաբաթվա նախագծեր՝«Խնկոյանական օրեր» նախագիծ, «Կոմիտասյան օրեր» նախագիծ
- Շուրջտարյա նախագիծ՝ Դասարան TV
Մաթեմատիկա՝
Եռանիշ թվեր։ Երկնիշ և եռանիշ թվերի գրությունը։ Թիվը՝ որպես կարգային գումարելիների գումար։ Պարզ և բաղադրյալ խնդիրների լուծում։ Ինչքա՞ն ուշադիր ես դու։ Գրաֆիկական թելադրություն։
Սուդոկու։ Տրամաբանական խնդիրների լուծում-խաղ լուցկիներով։
Այս շաբաթվա մաթեմատիկայի աշխատանքային փաթեթ՝ 3.10-7.10
Մայրենի՝ Ընթերցարան, 2-րդ դասարանի համար, մաս 1-ին Շաբաթվա ընթերցանության նյութ՝ Դոնալդ Բիսեթ «Անձրևը», աշխատանքային էջեր՝ 18-ից 21-րդ։
Հայոց լեզվի աշխատանքայի գիրք-տետր՝ Հայոց-լեզու․ այս շաբաթվա աշխատանքային էջերն են՝ 14-16-րդը։
Ես և շրջակա աշխարհը՝ « Ձյուն», «Ծիածան», «Կարկուտ»
Տեխնոլոգիա՝ Աշնանային գույներ։
Ռուսերենի ուսուցիչ՝ Լուսինե Պետրոսյան
Անգլերենի ուսուցիչ՝ Հասմիկ Սարիբեկյան
Շախմատի ուսուցիչ- Առնոլդ Միքայելյան
Երաժշտության ուսուցիչ- Սեդա Թևանյան
Երկարացված օրվա կազմակերպիչ՝ Աննա Վարոսյան
Դասացուցակ՝
Երկուշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Անգլերեն
2-րդ պարապմունք — 10:10 — 10:55 Մաթեմատիկա
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Ընտրություն
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Մայրենի/ համակարգիչ
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Տեխնոլոգիա
Երեքշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Մաթեմատիկա
2-րդ պարապմունք — 10:10 — 10:55 Երգ/Սեդա
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Մայրենի
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Անգլերեն/Ռուսերեն
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Ես և շրջակա աշխարհը
Չորեքշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Մաթեմատիկա
2-րդ պարապմունք- 10:10 — 10:55 Մայրենի/ համակարգիչ
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Ընտրություն
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Տեխնոլոգիա
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Մարմնակրթություն
Հինգշաբթի
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Մաթեմատիկա
2-րդ պարապմունք — 10:10 — 10:55 Ռուսերեն
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Ես և շրջակա աշխարհը
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Մայրենի/ համակարգիչ
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Մարմնակրթություն
Ուրբաթ
Ընդհանուր պարապմունք — 9:00-9:15
1-ին պարապմունք — 9:20 — 10:05 Անգլերեն/ռուսերեն
2-րդ պարապմունք- 10:10 — 10:55 Մաթեմատիկա
3-րդ պարապմունք — 11:05 — 11:50 Մարմնակրթություն/Մադլեն
4-րդ պարապմունք — 11:55 — 12:40 Շախմատ
Ընդմիջում — 12:40 — 12:55
5-րդ պարապմունք — 12:55 — 13:35 Մայրենի